Fjalë Kyçe

Luana s’ka të ndalur, pas pushimeve në Maldive shkon edhe në këtë vend

Luana s’ka të ndalur, pas pushimeve në Maldive shkon edhe në këtë vend

Këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare, Luana Vjollca pas pushimeve në Austri e në ishujt Maldive, tregon se momentalisht është në Londër, shkruan lajmi.net.

Kjo u bë e ditur përmes disa postimeve të publikuara me ndjekësit në llogarinë e saj, personale, Instagram.

Pas atyre pushimeve luksoze që bëri, mesa duket moderatorja Vjollca nuk ka të ndalur e që po shijon pafund jetën.

Luana është duke e shijuar suksesin e këngës së fundit “Boll u bo tu vujt”, ku në platformën YouTube ka grumbulluar afro tre milionë shikime.