Fjalë Kyçe

Luana Vjollca ‘flakë’ , ja si i ekspozon të pasmet

Luana Vjollca ‘flakë’ , ja si i ekspozon të pasmet

Moderatorja dhe njëherit këngëtarja Luana Vjollca, befason fansat, shkruan GazetaAlo.

Ajo njihet për format përfekte të trupit, andaj nuk heziton asnjëherë t’i ekspozojë ato.

Luana ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet tejet tërheqëse me pozat e saj.

E veshur me një fustan të bardhë, ajo rrëmben gjithë vëmendjen e publikut.