Fjalë Kyçe

Luana Vjollca nuk i kursen imazhet atraktive, ja si pozoi kësaj radhe

Luana Vjollca nuk i kursen imazhet atraktive, ja si pozoi kësaj radhe

Luana Vjollca ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në rrjete sociale, ku shfaqet tejet joshëse.

Luana Vjollca ka postuar një foto në Instagram, në të cilën i ishte përshtatur temperaturave me veshjen që kishte aplikuar, shkruan lajmi.net.

Në këtë imazh, moderatorja shfaqet me grim profesional në fytyrë dhe njëkohësisht sportive.

“Ajo është Luaneshë”, ka qenë mbishkrimi që Luana i ka lënë fotos.

Kujtojmë që moderatorja ka përmbyllur me sukses emisionin të cilin e drejtonte, ndërsa nuk ka njoftuar ende për angazhimin e saj të radhës.

https://www.instagram.com/p/BsgL521gtSE/?utm_source=ig_embed