Fjalë Kyçe

Luana Vjollca nuk ju lë ta harroni, vjen me pozën e radhës nga Maldive

Luana Vjollca nuk ju lë ta harroni, vjen me pozën e radhës nga Maldive

Luana Vjollca po shijon pushimet në Maldive.

Këngëtarja dhe moderatorja, Luana Vjollca është duke i shijuar pushimet në Maldive dhe nga atje ndjekësit po i mban pranë vetes me postime të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Pas disa pozave në bikini ajo nuk i la fansat që ta harrojnë pasi erdhi me pozën e radhës në të cilën ka treguar gjoksin.

Paraprakisht ajo i ka pyetur ndjekësit e shumtë nëse u ka munguar një foto e re nga ajo më pas e ka publikuar atë të cilën ua sjellim në vazhdim.