Fjalë Kyçe

Luana Vjollca po shënon sukses të madh me këngën e re

Luana Vjollca po shënon sukses të madh me këngën e re

Këngëtarja nga Shqipëria vetëm dy ditë më parë publikoi projektin e ri.

Luana Vjollca në fund të javës që lamë pas së bashku me Jay Santos publikuan projektin e ri muzikor, i cili mori pëlqimin e publikut, shkruan lajmi.net.

Kënga e titulluar ‘Locos’ ishte e shoqëruar edhe me një videoklip mjaft atraktiv, një projekt gjallërues me ngjyra verore dhe brenda dy dite arriti mbi dy milionë klikime.

Luan ai është gëzuar shumë këtij suksesi, ajo ndau disa imazhe nga xhirimet dhe falënderoi fansat për përkrahjen me anë të një postimi.

https://www.instagram.com/p/CD_iZlin9lU/?utm_source=ig_web_copy_link