Fjalë Kyçe

Luana Vjollca pozon e shtrirë, shfaq të pasmet

Luana Vjollca pozon e shtrirë, shfaq të pasmet

Ajo njihet si moderatorja më tërheqëse shqiptare, njëherit njihet edhe për format e trupit, Luana Vjollca si lë vend imagjinatës, shkruan GazetaAlo.

Me postimin e fundit ajo i deklason fansat e saj, ku shfaqet e shtrirë dhe pozon trupin e saj.

Ajo që na tërhoqi vëmëndjen te ky postim i fundit, janë të pasmet e saj bombastike.

Luana Vjollca nuk heziton asnjëherë të shfaq format e trupit./GazetaAlo/