Fjalë Kyçe

Luana Vjollca publikon foto në 4 të mëngjesit

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur, Luana Vjollca njihet si një femër shumë punëtore dhe këtë po e dëshmon vetë ajo çdo ditë, shkruan lajmi.net.

Luana është aktive nëpër rrjete sociale sidomos atë Instagram, andaj shpesh e shohim duke publikuar edhe foto nga përditshmëria.

Ajo duket se është duke punuar për një projekt të ri muzikor andaj mbrëmë natën e ka kaluar në studio duke punuar. Në orët e para të mëngjesit, këngëtarja seksi i ka publikuar disa foto në Instastory.

Pranë njërit ka treguar se po lodhet shumë andaj nëse merr pushim do t’i duhet të shkëputet për një muaj.