Fjalë Kyçe

Luanës i ndërron jetë një fanse, ajo ndan dhembjen në Instagram

Luanës i ndërron jetë një fanse, ajo ndan dhembjen në Instagram

Luana ka ndarë me fansat e saj një lajm të hidhur.

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, ka njoftuar se ka ndërruar jetë një fanse e saj.

“Jam pa fjalë. Zoti i merr përherë më të mirët afër vetes. U prehsh në paqe engjëll. Faleminderit për gjithë dashurinë që ma ke dhënë, mua më ke jep jetë. Ngushëllime familjes dhe #Luanator ngushëllime”, ka shkruar Luana në Instagram, ku edhe ka postuar një fotografi të saj.

Këngëtarja nuk e bëri të ditur emrin e saj e as prej nga ishte.