Fjalë Kyçe

Luizi tenton ta puthë, Kiara reagon e nervozuar

Luizi tenton ta puthë, Kiara reagon e nervozuar

Mbrëmë Kiara ka festuar ditëlindjen.

Gjatë kohës sa po pinin Luizi ka provuar që ta puthë atë, por që Kiara është larguar dhe ka filluar t’i flasë diçka e nervozuar.

Këtu e keni momentin kur këngëtari provon t’ia japë një puthje Kiarës.
https://www.instagram.com/reel/CnjTRsFBLCI/?utm_source=ig_web_copy_link