Fjalë Kyçe

Luksi i Alketa Vejsiut, me anije përreth Ishujve Maldive

Luksi i Alketa Vejsiut, me anije përreth Ishujve Maldive

Alketa Vejsiu është një nga femrat shqiptare që kur flitet për jetën luksoze përherë është e pranishme.

Prezantuesja shqiptare ka prekur thuajse çdo vend të botës, duke treguar e do jetën e shtrenjtë.

Së fundmi ajo po kalon disa ditë relaksi në Ishujt Maldive nga edhe ka postuar një video.

Elegante dhe mjaftë verore, shfaqet ajo teksa shëtit dhe shijon bukurinë përrallore të ishullit me anije.