Fjalë Kyçe

Lyrical Son ‘ironizon’ me reperët pas urimeve që pranoi për 7 mars

Lyrical Son ‘ironizon’ me reperët pas urimeve që pranoi për 7 mars

Lyrical Son ka pranuar urime të shumta sot në Ditën e Mësuesit.

Sot më 7 mars kur edhe është shënuar Dita e Mësuesit në mbarë trevat shqiptare, reperi Lyrisal Son ka pranuar urime të shumta, shkruan lajmi.net.

E gjithë kjo për arsye se ai ka një kohë që merret me muzikë dhe rreth vetes ka mbledhur shumë fansa të cilët e konsiderojnë si më të mirin në këtë aspekt, andaj si në shaka e kanë konsidueruar si mësues të muzikës.

Përveç postimeve ku i ka ndarë urimet e tyre me ndjekësit reperi e ka publikuar edhe një status i cili tingëllon shumë ironizues për kolegët reperë.

“Faleminderit shumë që po ma uroni ditën e mësuesit”, ka shkruar Lyrical Son në InstaStory.