Fjalë Kyçe

Lyrical Son thumbon reperat me një postim

Lyrical Son thumbon reperat me një postim

Lyrical Son ka habitur me një postim në Instagram.

Lyrical Son ka postuar një foto, në të cilën shihen disa shkronja të tastierës, të cilat shërbejnë për të kopjuar, shkruan lajmi.net.

“Tastiera e reperave te sotit”, janë fjalët që Lyrical Son ia ka shoqëruar këtij postimi.

Se a është ky thumbim për dikë prej reperëve apo kujt ia ka dedikuar këto fjalë, Lyrical Son nuk ka preferuar të jap sqarime në këtë postim.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Lyrical Son është “Menemadhe”, këngë kjo në duet me Ledri Vulën dhe Mc Kreshën.