Fjalë Kyçe

Lyrical Son uron me një fotografi që ka mesazh domethënës

Lyrical Son uron me një fotografi që ka mesazh domethënës

Edhe reperi Lyrical Son ka uruar të krishterët për festën e Krishtlindjes.

Lyrical Son përmes urimit të tij ka dërguar mesazhin e tolerancës festare që mbizotëron tek shqiptarët, shkruan lajmi.net.

“Per shume mot krishtlindjet”, ka shkruar reperi mbi fotografi, e cila tregon dallim mes shqiptarëve dhe botës, sa i përket çështjes fetare.

Për ndryshe, reperi i cili është pjesë e “PINT”, po punon rreth projekteve të reja muzikore.