Fjalë Kyçe

Majk fotografohet përkrah Milot Rashicës, vesh këtë fanellë

Majk fotografohet përkrah Milot Rashicës, vesh këtë fanellë

Majk ka publikuar një fotografi të re përkrah futbollistit Milot Rashica.

Majk dhe Milot Rashica në këtë fotografi shfaqen të buzëqeshur, ndërsa reperi kishte veshur një fanellë, shkruan lajmi.net.

Fanella e reperit mbante emrin e tij dhe ishte e ekipit të Prishtinës në “Futsall”, një fotografi të saj e ndau me ndjekësit para se të publikonte fotografinë me Rashicën.

Kujtojmë që Majk po e përmbyll një vit të suksesshëm në muzikë, projekti i tij i fundit është “Thirri dajt”, në duet me Onatin.