Fjalë Kyçe

Majk publikon këngën e tij më të re “Nuk dorëzona”

Majk publikon këngën e tij më të re “Nuk dorëzona”

Reperi kosovar, Majk ka sjell këngën e re të bazuar në jetën e tij.

“Nuk dorëzohna”, mban titullin kënga e re e Majkit që ka të bëjë me jetën personale të reperit, shkruan lajmi.net.

Madje, Majk tha se ky projekt mund të jetë edhe për të tjerët që shumë herët kanë filluar të punojnë dhe besojnë në ëndrrat e tyre.

Tekstin dhe melodinë e këngës e ka bërë vetë reperi, muzikën dhe producimin “Cricket”, kurse për mix dhe master është përkujdesur Lorenc Aliaj.

Projekti është publikuar në kanalin zyrtar të BabaStars në YouTube.