Fjalë Kyçe

Majlinda: E dëgjova zemrën dhe ja ku më solli…

Majlinda: E dëgjova zemrën dhe ja ku më solli…

Një femër që din ta shijoj jetën në maksimum.

Lluksi për të tashmë është i zakonshëm, derisa flitet e përfltet vazhdimisht për të.

Dështimi në dashuri ia rriti famën më shumë se sa lidhja. ‘Vetminë’ nuk po ia vështirëson jetën ish të dashurës së Majkut, Majlinda Zekës, madje duket se i ka vënë punët në rend.

E shohim duke shetitur sa andej sa këndej, ku duket e lumtur dhe e bekuar me djalin e saj Roan.

Majlinda cilësohet ndër vajzat më të bukura shqiptare dhe më joshëse. Linjat perfetkte të trupit dhe gjithë ai lluks nuk ka si mos të bie në sy, shkruan Kosovarja.

Pushimet për Majlindën nuk kanë përfunduar. Ajo së fundi shfaqet me bikini nga plazhi duke thënë se e dëgjoi zemrën e cila e solli aty.

“Unë ndoqa zemrën time, dhe kjo më çoi në plazh”, ka shkruar ajo teksa vë në pah linjat në bikini.