Fjalë Kyçe

Majlinda ia merr rrezet edhe diellit me këto foto nga plazhi

Majlinda ia merr rrezet edhe diellit me këto foto nga plazhi

Majlinda Zeka është njëra nga modelet e cila shpesh bëhet pjesë e mediave rozë.

Dhe shpesh herë në fokus, është jeta e saj private sidomos pjesa e lidhjes me reperin Majk pasi që dyshja kanë edhe një djal, Roanin.

Majlinda, është aktive në rrjete sociale ku ndan postime të shumta me ndjekësit e saj.

Së fundi modelja, ka postuar një foto mahnitëse ku duket për mrekulli dhe në top formë.

Kujtojmë që modelja është përfolur edhe për jetën e saj private, për lidhjen e saj me këngëtarin Majk.