Fjalë Kyçe

Majlinda lajmërohet nga Stambolli, aq e bukur dhe joshëse vjen

Majlinda lajmërohet nga Stambolli, aq e bukur dhe joshëse vjen

Në këto ditë të ftohta në vendin tonë, të gjitha fytyrat publike kanë marrë rrugën për ndonjë destacion më të nxehtë.

Shumë nga ta është parë se kanë zgjedhur Stambollin e Turqisë, për të pushuar e për të kaluar ca ditë të mira atje, shkruan Kosovarja.

Ndër ta edhe modelja e njohur Majlinda Zeka, gjendet atje, ku po shihet se po kalon mjaft ditë të mira dhe të paharrueshme.

Ajo po shijon çdo moment të jetës atje, ku në tjetrën anë, fotografive nuk ia lë fare keq, duke sjellë secilën më të bukur se tjetrën.

E, edhe sot me mëngjes freskoi faqen e saj me disa imazhe të shkrepura, ku dukej aq e bukur dhe freskore, sa lum Stambolli se kush ka shkuar ta vizitojë.