Fjalë Kyçe

Majlinda, nëna beqare joshëse që lë pa fjalë me bukurin e saj

Majlinda e bukur si gjithherë.

Majlinda Zeka, ish e dashura e reperit Majk, ka publikuar një foto me djalin e saj në veture ku duken për mrekulli si nënë e bir, shkruan Gazeta Alo.

Ajo është një nënë beqare mjaft e përkushtuar ndaj djalit të saj Roanit, të cilit nuk i mungon asgjë.

Majk shpesh herë i bën vizita djalit, duke publikuar edhe foto me të, mirëpo prape Majlinda është ajo që kalon një kohë të gjatë me të birin.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku përmes postimeve na tregon për daljet e shpeshta që bënë, shpenzimet e shumta dhe jetën luksoze që bënë./Gazeta Alo/