Fjalë Kyçe

Majlinda Zeka ekspozon këmbët në fustan të shkurtë

Majlinda Zeka ekspozon këmbët në fustan të shkurtë

Majlinda Zeka po vazhdon të komentohet për ditë në mediat rozë.

Dikur shkak i kësaj ishte ish lidhja e saj me reperin e njohur Majk, por tani jo më

Majlinda po di si të mbajë në duar publikun dhe famën e krijuar tash e sa vite. Ajo lirshëm mund të thuhet se kategorizohet tek femrat më të bukura shqiptare.

Këtë e dëshmon me cilindo postim që hedh në Instagram. Por, mbrëmë e ka vulosur fare mirë këtë gjë, shkruan “Kosovarja”.

E pastaj, gjithë kësaj bukuria si të mos ia ngulësh sytë, edhe të mos dish t’ia heqësh.