Fjalë Kyçe

Majlinda Zeka një femër që po çmend meshkujt

Majlinda Zeka një femër që po çmend meshkujt

Majlinda Zeka thuajse çdo ditë gjendet ne ballinat e faqeve rozë, sa për një arsye sa për një tjetër.

Por ajo se çfarë e bën më të përfolur është bukuria dhe linjat trupore që posedon, shkruan “Kosovarja”.

Në secilën paraqitje ajo mundohet të duket ‘in’ me modën dhe këtë e dëshmuar çdo herë.

Madje, së fundmi edhe duke bërë ndryshime në pamje. Bukuroshja kosovare prej kur i bëri flokët e bardha po merr akoma më shumë vëmendje.

Ja shikojeni në këtë video, a nuk duket magjepëse?

https://www.instagram.com/p/CDroMrkiukL/?utm_source=ig_embed