Fjalë Kyçe

Man Utd – PSG, formacionet e mundshme

Man Utd – PSG, formacionet e mundshme

Nga ora 21:00 zhvillohet super takimi në Ligën e Kampionëve mes Manchester United dhe Paris Saint Germain, shkruan GazetaAlo.

Vendasit janë në formë të jashtëzakonshme me trajnerin e ri, Ole Gunnar Solskjaer, me dhjetë fitore dhe një barazim, derisa Parisi ka disa mungesa si Neymar dhe Cavani.

Tanimë të dyja skuadrat kanë publikuar formaionet e mundshme për këtë përballje.

Formacionet e mundshme:

Manchester United: De Gea, Young, Smalling, Jones, Shaw, Herrera, Matiq, Pogba, Lingard, Rashford, Martial.

PSG: Buffon, Kehrer, Silva, Kimpembe, Bernat; Marquinhos, Verratti, Nkunku, Di Maria, Draxler, Mbappe. /GazetaAlo.com