Fjalë Kyçe

Marcelo: Nuk mendoj se do të humbasim

Marcelo: Nuk mendoj se do të humbasim

Mbrojtësi i Real Madridit, Marcelona ka pranuar se humbja ndaj Malloracas ishte ‘shok’.

Real dje u mposhtë nga Mallorca me rezultat minimal 1-0, gjë që shkaktojë të humbasin kreun e tabelës, transmeton KosovaPress.

Kjo ka qenë një gjë e papritur për brazilianin, i cili ka thënë se nuk prisnin humbjen dhe beson që duhet të luajnë më mirë.

“Humbëm por duhet të vazhdojmë. ‘Dhëmb’, pasi luajtëm mirë. Nuk menduam shumë, shënuan dhe pastaj pritën për kundërsulm. Kemi fituar disa ndeshja, duhet të bëjmë çdo gjë të mundur për të fituar në LaLiga, por është e vështirë këto ditë”, deklaroi ai.