Fjalë Kyçe

Marina dhe Geti udhëtojnë me helikopter, ky detaj mori vëmendjen

Marina dhe Geti udhëtojnë me helikopter, ky detaj mori vëmendjen

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi po shijojnë pushimet në Las Vegas.

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi kanë publikuar disa imazhe para një udhëtimi me helikopter, shkruan lajmi.net.

Moderatorja mori vëmendjen me veshjen, në të cilën kishte vënë në pah këmbët seksi.

Kujtojmë që përkundër Getit që ishte shumë aktiv në muzikë gjatë vitit që e kemi lënë pas, Marina nuk ishte aktive në ndonjë projekt televiziv.

https://www.instagram.com/p/BsQ_9DFDFcg/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BsQ-pAOBvGk/?utm_source=ig_embed