Fjalë Kyçe

Marina i thotë ‘Jetë’ këtij personi, nuk është Geti

Marina i thotë ‘Jetë’ këtij personi, nuk është Geti

Marina Vjollca njejte si motra e saj Luana janë moderatoret më të përfoluar në skenën tonë.

Marina është shumë aktive në rrjtet sociale dhe nga aty tregon për jetën e saj private, shkruan Gazeta Alo.

Së fundi ajo ka postuar në instastory një foto me motën e saj, Luanën ku shkruan ‘Me jetën’ si duket këto janë motrat më të lidhura të estradës dhe kalojnë shumë mirë me njëra-tjetrën.

Marina u martua me reperin nga Kosova Getoar Selimin, ndërsa Luana është në lidhjen me biznesmenin kosovar, Krenar Qoqaj.

Shihet se motrat ndjejn një afërsi të madhe me meshkujt nga Kosova./Gazeta Alo/