Fjalë Kyçe

Marina Vjollca pozon përkrah motrave, ja çfarë thotë

Secila më e bukur se tjetra.

Moderatorja shqiptare, Marina Vjollca ka hedhur një imazh në Instagram gjersa shfaqet pranë motrave të saj, shkruan lajmi.net.

Mes motrës së madhe Lirës dhe asaj të voglës, Luanës, Marina duket tejet në formë dhe nuk ka dyshim se janë femrat më të përfolura në showbizzin shqiptar.

“Jena motra kallaballak…(Qershia ne mes)”, ka shkruar Marina bashkangjitur fotos.

Ndryshe, Luana po vazhdon të shijojë suksesin e këngës së re “Boll u bo tu vujt”, kurse Marinën ka kohë që nuk e kemi parë në ndonjë ekran televiziv.