Fjalë Kyçe

Marina Vjollca realizon këtë foto në banjo dhe duket aq joshëse

Marina Vjollca realizon këtë foto në banjo dhe duket aq joshëse

Marina Vjollca ka provokuar nga banjo veç me robdëshabër.

Marina Vjollca, në Instagramin e saj para pak minutash e ka publikuar një foto në të cilën duket tejet seksi dhe nuk ka pasur se si të mos e rrëbej vëmendjen e ndjekësve, shkruan lajmi.net.

Bashkëshortja e Getoar Selimit është bërë si duket gati të dalë mirëpo nga banjo nuk iki pa e ndarë me ndjekësit një foto me  robdëshabër.

Ajo dhe Geti po shijojnë jetën e tyre martesore në maksimum, kështu duke shëtitur në vende të ndryshme të botës.

Muaj më parë ishte raportuar madje se ajo dhe Geti pritet që shpejt të bëhen prindër, mirëpo lajmi.net nga burime të afërta e ka konfirmuar se kjo gjë nuk është e vërtetë.

Sigurisht se si çdo çift edhe ata e ëndërrojnë këtë, por kur do të ndodhë ‘magjia’ mbetet ta shohim.

https://www.instagram.com/p/BslYl__DnEP/?utm_source=ig_embed