Fjalë Kyçe

Marina Vjollca realizon një fotosesion të veçantë mbi kalë

Marina Vjollca realizon një fotosesion të veçantë mbi kalë

Marina Vjollca ka ndarë disa imazhe nga seti i ri fotografik.

Marina Vjollca është një prej emrave më të pëlqyer të estradës, moderatojra ka punuar një set të ri fotografik, shkruan lajmi.net.

Biondina shihet me një fustan ngjyrë kafe, teksa kalëron në buzë të detit.

“Kalëro me kujdes, dëgjo me kujdes dhe dashuro me të gjitha”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë njërës prej imazhit.

https://www.instagram.com/p/CESBtMzjd7I/?utm_source=ig_embed