Fjalë Kyçe

Martohet Diellza Kolgeci, këto janë pamjet nga ndeja private

Martohet Diellza Kolgeci, këto janë pamjet nga ndeja private

Sot është një natë e veçantë për Diellza Kolgecin dhe Fisnik Rugovën.

Çifti Diellza Kolgeci dhe Fisnik Rugova sot (3 shkurt) e kanë organizuar një ndejë të veçantë dhe private për foshnjen e tyre e cila pritet të vijë në jetë, shkruan lajmi.net.

Imazhe nga ‘BabyShower’ i çiftit simpatik kanë publikuar disa nga të pranishmit përfshirë edhe Afërdita Paqaradën, miken e afërt të modeles.

Diellza shihet e veshur me fustan të bardhë ndërsa ambienti i dekoruar deri në detaje.