Fjalë Kyçe

Martohet Ed Sheeran?

Martohet Ed Sheeran?

Ed Sheeran, mesa duket është martuar në fshehtësi.

Thuhet se këngëtari dhe kompozitori lidhi nyjë me të dashurën e tij të fëmijërisë dhe të fejuarën, Cherry Seaborn, shkruan news transmeton lajmi.net.

Sipas një raporti në EOnline, Sheeran, 28 vjeç dhe Seaborn, 26, lidhën nyjën në një ceremoni në shtëpinë e tyre në dhjetor në Suffolk, Angli, me vetëm miqtë e afërt dhe anëtarët e familjes.

Megjithatë, pritet një konfirmim zyrtar nga çifti.

Këngëtari i hitit ‘Shape of You”, e kishte shpallur fejesën e tij në dhjetor të vitit 2017.

“Unë kam një të fejuar vetëm pak para vitit të ri. Ne jemi shumë të lumtur dhe në dashuri”, ka shkruar ai në një foto në Instagram së bashku me një foto të ëmbël të tyre.