Fjalë Kyçe

Mbishkrimi interesant i Elitës mbi imazhin e Gjikos me djalin

Mbishkrimi interesant i Elitës mbi imazhin e Gjikos me djalin

Reperi, Gjiko dhe prezantuesja e njohur, Elita Rudi u bënë prindër për herë të parë të një djali që e kanë pagëzuar me emrin Zëri , shkruan lajmi.net.

E sot, Elita ka hedhur një imazh të ëmbël të Gjikos dhe djalit të tij në InstaStory, teksa shihet reperi duke e mbajtur në krahë Zërin.

“Djemtë e mi”, është mbishkrimi që ia ka vënë fotos.

Kujtojmë që çifti kurorëzuan dashurinë e tyre në shtator të vitit që e lamë pas në një ceremoni luksoze në Prishtinë.