Fjalë Kyçe

Mbrëmë festoi deri vonë, por shikoni në çfarë gjendje ka përfunduar sot Yllka

Mbrëmë festoi deri vonë, por shikoni në çfarë gjendje ka përfunduar sot Yllka

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në publik u bë e njohur që daljen e parë në skenë.

Ajo ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore dhe në të gjitha ka qenë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Yllka tani është më pak aktive me këngë të reja, mirpëo, është shumë e pranishme në mbrëmje e koncerte.

Mbrëmë ka qenë e ftuar të performojë në një mbrëmje për 8 Mars, e sot duket se ajo mezi po rri në këmbë nga lodhja.