Fjalë Kyçe

Mbrëmë në Prishtinë u shfaq filmi “2Gisht Mjaltë”, Elvana Gjata ka disa fjalë për të thënë

Mbrëmë në Prishtinë u shfaq filmi “2Gisht Mjaltë”, Elvana Gjata ka disa fjalë për të thënë

Mbrëmë ishte premiera e filmit “2Gisht Mjaltë” në Prishtinë.

Ky film që protagonistë kryesorë ka komedianin, Ermal Mamaqi dhe këngëtaren, Elvana Gjata po pëlqehet mjaft shumë, shkruan lajmi.net.

“E qeshura juaj mbreme me ka bere pafundesisht te lumtur! Kemi kenduar, kercyer e qare me muziken time, kjo pjesa e te qeshures me mungonte ..dhe qenka nje ndjej kaq e bukur😍Shume e lumtur per te gjithe ju qe ishit mbreme ne premieren e 2 Gisht Mjalte ne Prishtine”, ka shkruar Elvana krahas imazheve të publikuara në Instagram.

Në një intervistë të dhënë te “Rudina”, Ermali zbuloi edhe çmimin e filmit që kushtoi 250 mijë euro.