Fjalë Kyçe

Mbrëmje e nxehtë, Françeska Jaçe përvëlon Dubain

Mbrëmje e nxehtë, Françeska Jaçe përvëlon Dubain

Ajo është ndër vizitoret mëë shpeshta në Dubai.

Françeska Jaçe, ish banorja e Big Brother ka goditur me pamjen e saj povokuese. Ajo kujdeset të shfaqet e nxehtë dhe të zgjojë tundime, transmeton Gazeta Express.

Madje nuk kursen të futë fansat në dhomën e saj të gjumit me në të postimeve që bën. E veshur me një këmishë nate mjaft sexy, Françi kush e di se kë ka lënë pa gjumë.