Fjalë Kyçe

Mbytet 77-vjeçari, kishte shkuar për peshkim në Shkumbin

Mbytet 77-vjeçari, kishte shkuar për peshkim në Shkumbin

Një i moshuar ka humbur jetën teksa ka qenë duke peshkuar në ujërat e lumit Shkumbin, në fshatin Xibrakë të Elbasanit. tch

Nazmi Peqini, 77 vjeç, sipas deklarimeve të familjarëve kishte shkuar për peshkim, por nga hetimet paraprake të policisë dyshohet të ketë rrëshqitur dhe për pasojë të jetë mbytur.

Nga këqyrja paraprake e kryer nga mjeku ligjor nuk janë konstatuar shenja dhune ndaj tij.