Fjalë Kyçe

Mc Kresha dhe Lyrical Son publikojnë këngën ‘Amore’

Mc Kresha dhe Lyrical Son publikojnë këngën ‘Amore’

Reperat e shumë komentuar të cilët po i prekin majat e suksesit dita ditës, Mc Kresha dhe Lyrical Son kanë publikuar këngën e re “Amore”.

Kjo këngë është sjell në bashkëpunim me Lav’da, reper ky që iu fut tregut së fundmi.

Teksti është shkruar nga Mc Kresha, Lyrical Son dhe Singullar, për beat është kujdesur Pressplay, ndërsa produksion i Strike Beatz & K-Master. Kjo këngë ka qenë edhe në albumin e tyre “United state of Albania”, por si singel këngë e kanë publikuar në YouTube.