Fjalë Kyçe

“Me çiftin ma të mirë”, thotë Adriana Matoshi për Arben Vitinë dhe gruan e tij

“Me çiftin ma të mirë”, thotë Adriana Matoshi për Arben Vitinë dhe gruan e tij

“Me çiftin ma të mirë, i dua”, kështu ka shkruar deputetja Adriana Matoshi, në fotografinë krah Arben Vitisë dhe bashkëshortes së tij, njofton Klankosova.tv.

Aktorja mbrëmë ishte bashkë me çiftin në një lokal, ku edhe u fotografuan.

Arben Vitia kandidon për kryetar të Prishtinës nga Lëvizja Vetëvendosje.