Fjalë Kyçe

Me cilën vajzë të Shyhretes ka shoqëri Majlinda Zeka?

Majlinda Zeka po vazhdon të mbetet si femra më e përfolur në mediat rozë.

Ajo shquhet madje edhe si një femër mjaft e zonja dhe e bukur po ashtu, shkruan Kosovarja.

Tani për shumicën njihet edhe si nëna e Roanit, me të cilin kalon tërë kohën ku ndan edhe shumë imazhe nga momentet më të bukura që i kalojnë së bashku.

Kjo vërehet edhe në imazhet e saj të fundit.

Mirëpo, diçka që bie në sy është se Majlinda ka shoqëri edhe me disa fytyra të njohura për publikun, ku ndër to është edhe vajza e Shyhretes, Gresa Behluli.

Ato janë shoqe në Instagram ku edhe i pëlqejnë njëra tjetrës postimet.

Se a ka shoqëri mes tyre edhe përtej instagramit mbetet të shihet në vijim.