Fjalë Kyçe

Me flokë të çrregulluara dhe pa grim, kështu duket Luana Vjollca

Me flokë të çrregulluara dhe pa grim, kështu duket Luana Vjollca

Luana Vjollca pas shumë angazhimeve gjatë tërë vitit të kaluar, ka gjetur kohë të pushojë.

Luana Vjollca ka publikuar një video, përmes së cilës uron të gjithë fansat për fundjavë, shkruan lajmi.net.

“Happy Sundayyy!!! Me ne fund pushim edhe pa pike grimi 😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻”, ka shkruar moderatorja.

Në këtë video, ashtu siç edhe e kishte lënë mbishkrimin, Luana shfaqet pa grim dhe me flokë të çrregulluara.

Kujtojmë që në këtë fillimvit moderatorja nuk është e angazhuar në ndonjë projekt televiziv, por ka paralajmëruar këngë të reja.

https://www.instagram.com/p/Bs2xJZ8A94R/?utm_source=ig_embed