Fjalë Kyçe

Me flokë të gjata e të zeza, ja si duket tani ‘Fazileti’

Me flokë të gjata e të zeza, ja si duket tani ‘Fazileti’

Roli i ‘Faziletes’ në serialin turk ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’ e bëri tejet të njohur dhe të pëlqyer aktoren turke Nazan Kesal.

Ndonëse luajti edhe në shumë filma dhe seriale të tjera, me këtë rol ajo u bë e njohur edhe në publikun shqiptar.

‘Fazileti’ duket se pas serialit ka ndryshuar aq shumë sa mezi njihet.
E në një foto që qarkulluar së fundi në rrjete sociale, ajo shihet me flokë të gjata e krejt ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim.