Fjalë Kyçe

Me fustanin bardhë e zi, Enca nuk ‘harron’ ta ekspozojë këtë pjesë të trupit

Me fustanin bardhë e zi, Enca nuk ‘harron’ ta ekspozojë këtë pjesë të trupit

Enca Haxhia duket joshëse në imazhin e fundit.

Enca Haxhia është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat i ‘shpërblen’ vazhdimisht fansat me imazhe atraktive, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur me një fustan bardhë e zi, në të cilin në plan të parë kishte gjoksin dhe këmbën seksi.

Në mbishkrimin që ia la fotos, Enca shkroi se ishte në dilemë nëse duhej ta publikonte këtë foto në Instagram apo jo.

Kujtojmë se “Jealus” titullohet projekti i fundit nga Enca Haxhia, që u prit mirë nga publiku.