Fjalë Kyçe

“Më gëzoi lajmi për lirimin e gjeneral Sylejman Selimi”

“Më gëzoi lajmi për lirimin e gjeneral Sylejman Selimi”

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka përshëndetur lirimin nga burgu të ish komandantit të UCK-së, Sylejman Selimit.

“Më gëzoi lajmi për lirimin e gjeneral Sylejman Selimi. Gjeneral Selimi dha një kontribut të veçantë në luftë dhe në paqe”, ka shkruar Mustafa në Facebook.

“Gjeneral, të uroj shëndet!”, ka shtuar ai.