Fjalë Kyçe

Me kë po i shijon Afërdita pushimet në Maldive?

Me kë po i shijon Afërdita pushimet në Maldive?

Është zëri dhe muzika saj që pëlqehet jashtëzakonisht shumë që nga fillimi i karrierës.

Këngët e saj çdo herë lënë gjurmë në zemrat e publikut.

Ajo gjithmonë është e pranishme në ahengje e mbrëmje të ndryshme muzikore, ku përveç muzikës që kultivon përshtypje lë edhe paraqitja e saj me plot sharmë e elegancë, shkruan Kosovarja.

Demaku nuk mungon as me postime në rrjetet sociale, madje herë pas here duke treguar edhe jetën luksoze që ajo bën.

Në imazhet e fundit që ajo ka shpërndarë shihet se ajo po shijon tej mase pushimet e saj në Maldive edhe pse nuk e ka zbuluar se me kë ka shkuar.