Fjalë Kyçe

Me këta aktorë të njohur u takuan Marina dhe Geti në “Golden Globes

Me këta aktorë të njohur u takuan Marina dhe Geti në “Golden Globes

Geti dhe Marina tash e sa ditë po pushojnë në Las Vegas.

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi së fundi u ndalën në Beverly Hills, ku u mbajt ceremonia e “Golden Globe Awards”, shkruan lajmi.net.

Natyrisht, që në këtë ceremoni ku u ndanë çmimet e kinematografisë, ishin të pranishëm emrat më të njohur nga kjo fushë.

Çifti Marina dhe Geti shikuan nga afër ngjarjen që u zhvillua në Kaliforni, madje patën rastin të takonin nga afër edhe disa aktorë të njohur.

Bëhet fjalë për Hugh Grant, Glenn Close dhe shumë emra të njohur.