Fjalë Kyçe

Me këta persona e kalon fundjavën Shyhrete Behluli

Shyhrete Behluli ditën e sotme ka lënë pas angazhimet në profesion.

Shyhrete Behluli ka ndarë me ndjekësit një fotografi në të cilën shfaqet pranë personave më të dashur për të, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ditën e sotme po e kalon bashkë me djalin dhe nipin, ndërsa dukej në top-formë.

“Shetitje me Matinin”, ka shkruar Shyhretja mbi foto, në të cilën vjen me një stil më ndryshe nga ai që e shohim zakonisht.

Kujtojmë se projekti i fundit nga Shyhrete Behluli është “E vetmja ti”, këngë kjo dedikuar nënës.