Fjalë Kyçe

Me këta persona festoi mbrëmë Kida

Me këta persona festoi mbrëmë Kida

Kida dje festoi ditëlindjen.

Kida me rastin e 21 vjetorit të lindjes pranoi shumë urime dhe dhurata nga miqtë, familjarët dhe kolegët, shkruan lajmi.net.

Në mbrëmje, këngëtarja bashkë me shoqërinë e saj festoi deri në orët e vona në një lokal, kurse imazhe nga ndeja i solli në rrjete sociale.

Ajo dukej tejet joshëse e veshur në një fustan të zi, të shkurtër, ndërsa po argëtohej në maksimum.

Në mesin e personave që po e shoqëronin në këtë ndejë ishin edhe Dhurata Dora dhe bashkëshortja e Ermal Fejzullahut, Ariana.