Fjalë Kyçe

Me këtë fotografi Vesa na tregon se kujt i ngjanë Liani i vogël

Me këtë fotografi Vesa na tregon se kujt i ngjanë Liani i vogël

Vesa Luma ka publikuar një imazh të ri në Instagram.

Vesa Luma ka postuar një fotografi në Instagram, në të cilën bën krahasimin mes saj dhe djalit të saj, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka postuar foto nga fëmijëria e saj, ndërsa e krahasoi me një foto të Lianit të vogël.

“Nëna dhe Djali”, ka qenë mbishkrimi që ajo i la fotos, duke shtuar “Momente jomodeste”.

Ky imazh tregon qartë se Liani i vogël ka trashëguar tiparet e Vesës, ani pse ngjan edhe me Big Bastën.