Fjalë Kyçe

Me këtë pamje Lola nuk njeh konkurrencë

Me këtë pamje Lola nuk njeh konkurrencë

E zonja, e çiltër , e bukur dhe çdo herë elegante kjo është Lola.

Ajo ndryshe njihet edhe si grua e deputetit të AAK- së, Daut Haradinaj, shkruan Kosovarja.

Eleganca saj nuk mungon asnjëherë në fotot që ajo poston.

Kjo gjë madje u dëshmua edhe në një imazh të publikuar sot, ku Lola u paraqit mjaft elegante dhe e thjeshtë.

Me një buzëqeshje të lehtë që ia përshkon lehtë fytyrën, aq e bukur duket sa edhe rrezeve të diellit ia ka marrë anën.

Kjo është pra, e pakonkurrueshmja Lolë.