Fjalë Kyçe

Me këtë pozë Agnesa provokon shumë

Me këtë pozë Agnesa provokon shumë

Agnesa Vuthaj shquhet për bukurinë natyrale që ka.

Ajo në të shumtën e rasteve është pjesë e mediave rozë, gjithmonë në fokus për stilin dhe paraqitjet e saj, shkruan Kosovarja.

Edhe pse ka linja trupore perfekte, bukuroshja në fjalë rrall herë pozon në mënyra provokuese.

Por, në imazhet e fundit ajo duket e zjarrtë me këtë veshje dhe pozën e realizuar.

https://www.instagram.com/p/CAa8F38nj2F/?utm_source=ig_embed