Fjalë Kyçe

Me këto këpucë speciale Zeneli ia shënoi super golin Bullgarisë

Me këto këpucë speciale Zeneli ia shënoi super golin Bullgarisë

Arbër Zeneli ka regjistruar një tjetër paraqitje të madhe për Kombëtaren e Kosovës.

Djaloshi që paraqitet te Reims, ka shënuar një gol të bukur në barazimin 1:1 ndaj Bullgarisë.

Zeneli, në ndeshjen kundër Bullgarisë ka pasur të veshura këpucë të veçanta.

Në njërën këpucë, ai kishte flamurin e Kosovës, dhe në tjetrin atë të Shqipërisë.

Goli ndaj Bullgarisë, ishte i shtati në fanellën e Kosovës për Arbër Zenelin.